UAH
Нектарин харблейз. - Власний сад. Марченко, ЧП Великая Багачка (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 34
Власний сад. Марченко, ЧП
+38 (099) 403-92-58
Нектарин Харблейз.
  • Нектарин Харблейз.

Нектарин Харблейз.

Нет в наличии
Бренд:ВЛАСНИЙ САД
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
Описание

Срок созревания начало августа.

Харблейз (Harblaze) - канадський сорт нектарина середньо-пізнього терміну дозрівання.Сорт відносно новий на території України. Термін дозрівання випав на кінець липня - початок серпня. Плоди мають округло-овальну форму і яскраво-жовтий з темно-червоним рум'янцем забарвлення. М'якоть яскраво-жовта, соковита і має ніжний кисло-солодкий смак. Дегустаційна оцінка сорту Харблейз - 4,75 бала. Важить один плід близько 145-185 грам. Кісточка досить легко відділяється від м'якоті плоду.

Транспортабельність у сорту дуже висока. Товарність плодів хороша. Врожайність просто відмінна. Зимостійкість у сорту Харблейз знаходиться на середньому рівні. Різними захворюваннями не уражується, так як сорт має високий імунітет. Дерева в основному середньорослі, самоплідні, мають широкопірамідальнукрону. Сорт придатний для вирощування на території України. Відмінно підходить як для індивідуального садівництва, так і для промислового. Багато досвідчені садівники рекомендують до посадки саме цей сорт, так як він вважається одним з кращих середньо-пізніх сортів у Європі.

Характеристики:
Бренд:ВЛАСНИЙ САД
Страна производитель:Украина
Сорт:Харблейз
Информация актуальна: 20.05.2022

Подробнее

Нектарин Харблейз. от компании Власний сад. Марченко, ЧП, Великой багачке (Украина). Купить Нектарин Харблейз. со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet