UAH
Персик харнас в Велика багачка від інтернет-магазина Vlasnij sad. Marchenko, ChP | Купити Персик Харнас Велика багачка (Україна) | Vlasnij sad. Marchenko, ChP : Allbiz
EasySales+
Відгуків: 34
Vlasnij sad. Marchenko, ChP
+38 (099) 403-92-58
Персик Харнас
  • Персик Харнас

Персик Харнас

В наявності
Ціна:
150 грн
Бренд:Влассний сад
Країна виробник:Україна
Оплата:
Доставка:
Опис

Середнього сроку дозрвання кінець липня. Вага 100 - 150грВага плодів - 140 - 180 грамів

Сорт персика канадської селекції. Завдяки своїй зимостійкості підходить для вирощування у всіх зонах України. Стійкий до хвороб плодових дерев, прекрасно себе почуває та плодоносить без багаторазових хімічних обприскувань різними препаратами від хвороб плодових дерев.

Переваги сорту: високі товарні та смакові якості плодів, транспортабельність, висока та стабільна врожайність, стійкість до розстріскування плодів, висока стійкість до хвороб.

 Саджанці, щеплені на абрикосі(жердель)характеризуються середньою силою росту, добре розвинутою кореневою системою, підвищеною морозо - та зимостійкістю, стійкістю до хвороб, посухостійкістю. Висота дерева у дорослому віці залежить від методу формування крони, без формування досягає висоти до 4,0 - 4,5 метрів.

Персики середнього розміру, а саме 140 - 180 грамів. Форма плодів округло - овальна. Поверхня плоду жовтого кольору, на 70 - 90% плямисто покрита насиченим, червоного кольору, рум'янцем. Шкірка у персиків сорту Harnas міцна, середньої товщини із легким опушенням. М'якоть жовтого кольору, щільна, дуже ароматна. Кісточка від м'якоті легко відділяється. Смак персиків солодкий з ледь відчутною кислинкою.

Термін дозрівання: середина - друга декада липня, в залежності від кліматичних умов. Товарність та транспортабельність плодів персика Харнас висока. Ідеально підходять для вживання у свіжому вигляді, для заморожування, консервації варення, джемів, компотів та соків.

Саджанці персика Харнас окуліровані та вирощені в Центральній Україні. Це забезпечує високу пристосованість саджанців до кліматичних умов України.

Характеристики:
Бренд:Влассний сад
Країна виробник:Україна
Інформація актуальна: 15.07.2024

Детальніше

Неймовірна ціна на Персик Харнас в Велика багачка (Україна) від компанії Vlasnij sad. Marchenko, ChP.
Подібні товари
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet